איך זה עובד

הרעיון מאחורי Book a Space הוא די פשוט ובנוי מ-3 צעדים בלבד:

חיפוש, מציאה, הזמנה.

 

חיפוש 

Book a Space מכיל מגוון חדרי ישיבות ואולמות בגדלים שונים בכל רחבי הארץ. מנוע החיפוש שלנו מאפשר לכם להגדיר את סוג חדר הישיבות המבוקש, המיקום, הגודל, התאריך והשעה והתכונות נוספות רצויות אם יש לכם (כגון נוף מיוחד, קומה, כולל כיבוד, חניה וכו'). כל מה שנותר לכם לעשות הוא לעיין בתוצאות המתקבלות ולבחור את החדר המתאים לכם.

 

מציאה

התוצאות המתקבלות מורכבות מכרטיס מידע מלא לכל חדר - כתובת מלאה, תמונות, מידע מפורט, המחיר ומה הוא כולל, כך שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ולבחור את החדר המתאים ביותר עבורכם. 

 

הזמנה

לאחר בחירת חדר הישיבות הרצוי תוכלו להזמין אותו בקלות ולשריין את התאריך והשעה עבורכם. לאחר התשלום תקבלו מאתנו דוא"ל עם סקירת ההזמנה ושם המארח שלכם - נציג מטעם הגורם המארח שיקבל את פניכם וישמש כאיש הקשר שלכם לכל שאלה או בקשה.

 

הרעיון מאחורי Book a Space

מדוע כדאי להשתמש ב-Book a Space?

בגלל המגוון

מנוע החיפוש שלנו מכיל מאות נכסים מכל סוג שהוא לכל מטרה. תוכלו למצוא חדרי ישיבות ואולמות שונים במשרדים פרטיים, מסעדות ובתי מלון. אפשר להזמין רק את החדר עצמו, או להוסיף שירותים נוספים כגון כיבוד ומשקאות, מקרן, מסך וכו'. 

 

בגלל הגמישות

הודות למגוון הרחב של חדרי ישיבות ואולמות, המערכת שלנו מאפשרת גמישות רבה. בכפוף לזמינות ניתן להזמין מקום בכל זמן ביום, כמעט בכל מקום שתרצו ובכל תנאי. 

 

בגלל הפשטות

Book a Space היא מערכת אינטואיטיבית, המאפשר לחפש, לבחור ולשלם במהירות. אין צורך לדבר עם אף אחד או לעשות שום דבר אחר מלבד לחפש, לבחור, למלא פרטים ולשלם.

 

בגלל האמינות

כל החדרים במערכת שלנו מתווספים לאחר בדיקה מקצועית מלאה של הצוות שלנו. המשמעות היא שאנו מאמתים את המיקום, הבעלים, התאימות לתמונות, האיכות והמתקנים של כל חדר וכל אולם, כך שתדעו בדיוק על מה אתם משלמים.

לא הצלחתם למצוא את המידע שחיפשתם?
אנחנו כאן בשביל לענות על כל שאלה - ​​​​​​​​​​​​​​info@bookaspace.co.il